Usługi

Usługi

STRATEGIA

STRATEGIA KOMUNIKACJI MARKI
WPROWADZENIE PRODUKTU NA RYNEK
STRATEGIA SPRZEDAŻOWA
BUDOWANIE WIZERUNKU
KOMUNIKACJA KRYZYSOWA W SM

Działania strategiczne w komunikacji to podstawa ich skuteczności, dlatego stawiamy na najlepsze, efektywne insighty, które stają się osią komunikacji. Dobieramy odpowiednie kanały marketingowe do tunelowania komunikacji do grup docelowych, nie lekceważąc mikrotargetowania, które często przekłada się na rozprzestrzenienie idei kreatywnej. Ważna jest dla nas skuteczność i kreacja, która działa na odbiorcę, mówi jego językiem.

STRATEGIA KOMUNIKACJI MARKI
WPROWADZENIE PRODUKTU NA RYNEK
STRATEGIA SPRZEDAŻOWA
BUDOWANIE WIZERUNKU
KOMUNIKACJA KRYZYSOWA W SM

Kreacja

NAMING & BRANDING

IDENTYFIKACJE WIZUALNE

MOTION & GRAPHIC DESIGN

PACKAGING DESIGN

SPOTY REKLAMOWE I SESJE PRODUKTOWE

FILMY KORPORACYJNE

2D, 3D, VR ORAZ AI

Kreacja to nasza najmocniejsza strona. Zależy nam na tym, żeby projekty i wszelkie materiały contentowe, które dostarczamy były najwyższej jakości. Fuzja artyzmu z trendami w designie to allegrowy znak towarowy. Działamy w różnych środowiskach od AI po zwykłe materiały 2D projektowane w Photoshopie. Tworzymy storyboardy, scenariusze reklam, a dzięki oryginalnym pomysłom zwiększamy zasięgi zaangażowania.

Eventy

LIVE, HYBRYDOWE, ONLINE
BRAND EXPERIENCE
KONFERENCJE, SPOTKANIA, KONGRESY
GALE, JUBILEUSZE I CELEBRACJE 
LAUNCHE PRODUKTÓW
AKTYWACJE SPRZEDAŻY
INTEGRACJE I PIKNIKI
ROADSHOWS
TARGI
EVENTY MASOWE

Nasze DNA to eventy, o najlepsze doświadczenia podczas wydarzeń dbamy od 1992 roku. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego organizując z nami event lub aktywacje sprzedaży, możesz spać spokojnie. Nasze 30 letnie know-how zapewnia spokój, wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa oraz dobrze przemyślane flow wydarzenia. Działamy kompleksowo dlatego podczas prezentacji oferty – zobaczysz już gotowy koncept z wizualizacjami scenografii, muzyką i atrakcjami. Organizowaliśmy największą strefę kibica w historii UEFA Euro 2012, gdzie było ponad 100 tysięcy osób, ale także najmniejsze aktywacje świata podczas urodzin. Brand Experience to pomysł i szczegółowe planowanie.

LIVE, HYBRYDOWE, ONLINE
BRAND EXPERIENCE
KONFERENCJE, SPOTKANIA, KONGRESY
GALE, JUBILEUSZE I CELEBRACJE 
LAUNCHE PRODUKTÓW
AKTYWACJE SPRZEDAŻY
INTEGRACJE I PIKNIKI
ROADSHOWS
TARGI
EVENTY MASOWE


Digital

CONTENT

STRONY WWW & APLIKACJE

KAMPANIE DIGITALOWE

KAMPANIE SOCIAL MEDIA

INFLUENCER MARKETING

PERFOMANCE & SEARCH MARKETING 

METAVERSE

NFT

Zgodnie z najnowszymi badaniami, konsument digitalowy podbija wielokanałową sprzedaż. W Allegro prowadzimy zdywersyfikowane działania digitalowe, które osiągają świetne wyniki skuteczności. Dla naszych klientów organizujemy także warsztaty o top trendach: świecie Metaverse czy NFT. Wystarczy wspomnieć, że rynek meta zwiększy się 11-krotnie, do 160 mld dolarów w 2028 roku.

Komunikacja

KAMPANIE REKLAMOWE
EMPLOYER BRANDING
KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA
AKTYWACJE KONSUMENCKIE
KAMPANIE SPOŁECZNE
PROGRAMY EDUKACYJNE
CSR
PR

W komunikacji dbamy o skuteczność i zaangażowanie. Mamy świetnych specjalistów z marketingu, chętnie stworzymy dla Ciebie dedykowane kampanie reklamowe. Nasze projekty zdobywają nagrody, a my poszerzamy zakres działań oraz obecności na rynkach
zagranicznych. Tworzymy w różnych językach, w zależności od potrzeb. Niebawem rozpoczynamy projekt w Emiratach Arabskich.

Komunikacja

KAMPANIE REKLAMOWE
EMPLOYER BRANDING
KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA
AKTYWACJE KONSUMENCKIE
KAMPANIE SPOŁECZNE
PROGRAMY EDUKACYJNE
CSR
PR

Incentive
Travel

PROGRAMY NAGRODOWE DLA PRACOWNIKÓW

WYJAZDY INTEGRACYJNE

SPORTS & ADVENTURE

HOSPITALITY

VIP

Specjalizujemy się w wyjazdach zagranicznych w ramach programów nagrodowych dla pracowników. Podpowiadamy, jak wykorzystać incentive travel jako narzędzie do motywacji oraz lojalizowania pracowników, ale także zacieśniania relacji biznesowych. Realizujemy także ekskluzywne wyjazdy dla zarządów.

Oferujemy przemyślane i oryginalne koncepty wyjazdowe, łącznie z ich obsługą oraz dedykowanym marce Incentive Managerem. Nasi klienci są niezwykle zadowoleni, że oferta wyjazdowa jest spersonalizowana pod ich pracowników, członków zarządu i wciąż w duchu brand experience.

Staramy się także działać w oparciu o strategię ekologiczną i społecznościową. Podczas wyjazdów wspierając społeczność lokalną, pokazując ich kulturę, promując lokalną kuchnię, a tym samym pomagając zwykłym ludziom.

Podobają Ci się nasze rozwiązania i podejście do prowadzenia
 projektów? Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Iwoną:
+48 600 906 619, iwona.binkowska@allegro.com.pl