O nas

O nas

Działania
napędzane
emocjami

Jesteśmy doświadczoną, zgraną ekipą specjalistów różnych dziedzin, którzy kochają tworzyć i budować pozytywne relacje z markami.

Wszystko co najlepsze, wymaga czasu. Jeśli z kimś pracujemy, lubimy go dobrze poznać – wtedy oferujemy bardzo wiele rozwiązań, odpowiadających kulturze organizacyjnej klienta, np. niezapomniane wyjazdy Incentive.

Uważamy, że pozytywne doświadczanie jest tym, co najbardziej przyciąga. Jesteśmy w tym niezwykle skuteczni, działamy na rynku od 30 lat… wciąż wyznaczając trendy, pracując na nasze unikatowe know-how.

Tworzymy w oparciu o skuteczne strategie i oryginalną kreację, które mają wywoływać emocje. Cenimy bezpośredni kontakt z klientami oraz pogłębioną analizę ich biznesu, dzięki czemu nasze rozwiązania odpowiadają na konkretne potrzeby marek.

Zaufało nam wielu klientów, międzynarodowe i polskie brandy, instytucje publiczne i organizacje pozarządowe. Pracujemy nie tylko dla liderów w swoich kategoriach, ale pomagamy też stać się liderami

Regularnie bierzemy udział w badaniach satysfakcji klientów, a nasze projekty zdobywają polskie i międzynarodowe nagrody.

Jesteśmy pierwszą agencją w Polsce, która czterokrotnie zdobyła wyróżnienie dla Agencji Eventowej Roku.

Nagrody

Budujemy brand experience także na rynkach zagranicznych, prawdopodobnie odwiedziliśmy z naszymi klientami już wszystkie kontynenty.

Śledzimy światowe trendy, wymieniamy się know-how i doświadczeniem z zagranicznymi partnerami – organizacjami, agencjami z regionu i globalnymi, jako oficjalny reprezentant Polski w Baltic Event Industry Club.

Od wielu lat posiadamy rekomendacje jako PCO (Professional Congress Organizer) i ITC (Incentive Travel Company) przyznawane przez Polską Organizację Turystyczną.

Nasza siedziba mieści się na warszawskim Starym Żoliborzu.

Zaufaj doświadczeniu!

Tak pracujemy

Obecność
na zagranicznych
rynkach

30 lat

NA RYNKU

26

NAGRÓD

300

KLIENTÓW

Nasz zespół

Iwona
Bińkowska

Client Relationship Manager

Wojtek
Ostrowski

Communications Director

Anna
Gogacz

CEO

Michał
Korejba

Event Creative Director

Anna
Rabczuk

Chief Growth Officer

Magda
Jędrusiak

Creative Director

Magdalena
Darska-Serafin

Event Director


Podobają Ci się nasze rozwiązania i podejście do prowadzenia
 projektów? Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Iwoną:
+48 600 906 619, iwona.binkowska@allegro.com.pl