TikTok
Full Sound On! End of Summer Party

Projekty

Full Sound On!
End of Summer
Party by TikTok

KLIENT:
TikTok
USŁUGI:
kreacja, event

End of Summer Party było pierwszym wydarzeniem na żywo zorganizowanym przez TikTok CE dla pracowników czołowych domów mediowych w Polsce i CE. Zaplanowaliśmy je z dbałością o najmniejsze detale, tak by każda atrakcja nawiązywała do tożsamości marki. Stworzyliśmy świat TikToka, w którym wszystkie trendy ożyły na nowo!

Głównym celem wydarzenia było skupienie się na relacjach z partnerami i klientami, a także wzmacnianie i tworzenie nowych relacji biznesowych. Sprawiliśmy, że goście poczuli się tu wyjątkowo. Nasze Full Sound On! End of Summer Party wyznaczało trendy i w pełni odzwierciedlało tożsamość TikToka.

Odpowiadaliśmy zarówno za koncepcję jak i kompleksową realizację całego eventu. Każda atrakcja, każdy element scenografii, a nawet menu były skrupulatnie zaplanowane. W ten sposób chcieliśmy wpłynąć na świadomość marki i postrzeganie TikToka jako super zabawnej, ale bardzo profesjonalnej marki tworzącej pozytywny szum.

Atrakcje oparliśmy o najgorętsze trendy TikToka m.in:
#kapibara! Nasi barmani pomagali gościom w wyborze idealnego drinka na podstawie testu „Jaką jesteś kapibarą?”

Przygotowaliśmy kabinę wideo Slomo inspirowaną dźwiękiem #newbombshellenteredthevilla z neonowym tłem.

Nasi kucharze przygotowywali dania zgodnie z tiktokowymi trendami kulinarnymi. Goście mogli skanować kody QR i zapisywać przepis, który najbardziej im się podobał.

Ważnym elementem wydarzenia była muzyka. Artystą wieczoru był znany duet DJ KAMP oraz Vouging House of Femmina, którzy nie tylko zadziwili gości świetną choreografią, ale także przybliżyli historię i kulturę popularnego stylu tanecznego Vouging na TikToku.

Na imprezie TikToka nie mogło zabraknąć trendu #itscorn, dlatego designerską wannę wypełniliśmy prawdziwą kukurydzą. Gości zachęcaliśmy do zabrania kolby na pamiątkę. Resztki przekazaliśmy miejscowemu rolnikowi, którego konie również cieszyły się trendem #itscorn.

Wydarzenie spełniło wszystkie cele postawione przez Klienta w briefie. Szum wokół Full Sound On! End of Summer Party zaowocował świetnymi publikacjami w mediach społecznościowych. Była to największa tegoroczna impreza TikTok B2B w Polsce i pierwsza na taką skalę. Klient otrzymał wspaniałe opinie po wydarzeniu i planuje kontynuować organizowanie podobnych w nadchodzących latach.