Fundacja Wolność i Demokracja
Kampania MedMobility Poland

Projekty

Kampania MedMobility
Poland

KLIENT:
Fundacja Wolność i Demokracja
USŁUGI:
kreacja, video, testimoniale, kampania reklamowa

Zrealizowaliśmy 3. edycje kampanii społecznej skierow- anej do medyków ze Wschodu, informującej o możliwoś- ciach pracy w Polsce. W ramach szeroko zakrojonych działań wyprodukowaliśmy m.in. spoty, video explainery i infografiki, a także prowadziliśmy kampanię reklamową na terenie Białorusi i Ukrainy.

Byliśmy odpowiedzialni za opracowanie i realizację kampanii społecznej skierowanej do pracowników medycznych na Białorusi i Ukrainie, informującej o pomocy, jaką mogą otrzymać medycy spoza UE, aby rozpocząć pracę w zawodzie medycznym w Polsce.

W ramach kampanii stworzyliśmy materiały graficzne, serię spotów video w formie testimoniali, a także animacje – explainery i infografiki.

Zrealizowaliśmy również kampanię reklamową za pośrednictwem kanałów: Google, YouTube, Facebook, Yandex i VK – VKontakte.

Jednocześnie prowadziliśmy działania PR i za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W ramach trzeciej edycji kampanii dodatkowo, opracowaliśmy także ulotki informacyjne i infografiki dla medyków z Ukrainy, którzy trafili do Polski po rozpoczęciu działań wojennych na terenie ich kraju.

Podobają Ci się nasze rozwiązania i podejście do prowadzenia
 projektów? Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Iwoną:
+48 600 906 619, iwona.binkowska@allegro.com.pl