GROHE
Kontent kreatywny dla regionu CEE

Projekty

Kontent kreatywny
dla regionu CEE

KLIENT:
GROHE
USŁUGI:
kreacja, kampanie, projekty graficzne i animacje

Stworzyliśmy animacje edukacyjne oraz kreacje reklamowe w 7 wersjach językowych na rynek CEE. Wszystkie filmy zostały udostępnione na kanałach GROHE. Koncept do tego stopnia dobrze wpasował się w komunikację klienta, że planowane są kolejne animacje.

Jedna z naszych produkcji opublikowana na polskim rynku osiągnęła już ponad 88 000 wyświetleń na YouTube.

Byliśmy odpowiedzialni za koncepcję kreatywną, storyboardy i scenariusze do 5 animacji edukacyjnych skierowanych do klientów GROHE.

Stworzyliśmy brand hero, któremu nadaliśmy imię GROHEN. Postać pojawia się w każdej animacji i zdradza widzom tajniki produktów GROHE. Zadbaliśmy o spójność przekazu i wszystkie filmy przygotowaliśmy w tej samej konwencji w oparciu o brandbook klienta.

Czuwaliśmy nad tłumaczeniami tekstów na rynki CEE oraz przygotowywaliśmy nagrania lektorskie w wielu językach. Po naszej stronie była również synchronizacja i przygotowanie ostatecznych wersji animacji w języku czeskim, słowackim, rosyjskim, chorwackim, rumuńskim i ukraińskim.

Dodatkowo, w ramach prac kreatywnych przygotowaliśmy reklamy (m.in. z GROHENEM) do digitalu & SM (7 rynków: PL, CZ, SK, CR, RO, RU, UA).

Podobają Ci się nasze rozwiązania i podejście do prowadzenia
 projektów? Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Iwoną:
+48 600 906 619, iwona.binkowska@allegro.com.pl