ING Bank Śląski
Gala online Lider Bankowości Korporacyjnej

Projekty

Gala online Lider Bankowości Korporacyjnej

KLIENT:
ING Bank Śląski
USŁUGI:
gale, eventy online, eventy
korporacyjne, employer branding

Gala Lider Bankowości Korporacyjnej ING Polska to coroczna okazja, by wyróżnić osiągających najlepsze wyniki pracowników ING Banku Śląskiego. Do tej pory wydarzenie zawsze odbywało się w formule tradycyjnej. Pandemia wymusiła jednak przeniesienie formuły do świata online. Dynamiczne show poprowadził Szymon Majewski, który idealnie wpisał się w koncept gali „puszczającej oko” do widza i zapewniając dawkę dobrego humoru. Wszystko uświetnił energetyzujący koncert gwiazdy - Małgorzaty Ostrowskiej.

Zajęliśmy się kompleksową kreacją i realizacją wirtualnego wydarzenia skierowanego do pracowników ING Banku Śląskiego. Jednym słowem: event online w formule telewizyjnej! Naszym zadaniem było przygotowanie wydarzenia, które przyciągnie przed ekrany pracowników i zapewni im unikalnie doświadczenia.

Postawiliśmy na dynamiczny koncept. W nieco ponad 45 minut sprawnie i ciekawie pokazaliśmy nominowanych (niemal 100 osób w kilkudziesięciu kategoriach) i przyznaliśmy nagrody. Głównym prowadzącym galę był Szymon Majewski, którego wspierali identyfikowani z marką współprowadzący, m.in. Marek Kondrat. Całość wzbogaciliśmy koncertem Małgorzaty Ostrowskiej.
Było to pierwsze wewnętrzne wydarzenie
online ING Banku Śląskiego o takiej skali
i rozmachu. Osiągnęliśmy bardzo dobre
wyniki oglądalności i pozytywny feedback
w wymagających okolicznościach. Z 1 000
zaproszonych gości ponad 800 uczestniczyło
w transmisji przez cały czas jej trwania.

Podobają Ci się nasze rozwiązania i podejście do prowadzenia
 projektów? Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Iwoną:
+48 600 906 619, iwona.binkowska@allegro.com.pl