Coca-Cola HBC Polska i kraje bałtyckie
Adapt2Win

Projekty

Adapt2Win

KLIENT:
Coca-Cola HBC Polska i kraje bałtyckie
USŁUGI:
eventy online, eventy korporacyjne, Atool,
wideo, materiały graficzne i animacje

Coca-Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie zamierzała zorganizować kolejną edycję konferencji sprzedaży dla swoich pracowników. Jej istotą było przedstawienie kluczowych celów firmy na nadchodzący rok oraz motywowanie pracowników do zaangażowania w nowe projekty. Do tej pory event odbywał się w tradycyjnej formie, pandemia wymusiła jednak zmianę dotychczasowej formuły.

Opracowaliśmy unikalny, wielojęzyczny event online, który przez 8 godzin skutecznie angażował przed ekranami ponad 1 000 pracowników z Polski, Litwy, Łotwy i Estonii. 90% z nich doceniło jakość konferencji, 86% uznało treści za wyjątkowo interesujące i angażujące.

Jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy do stworzenia eventu online silnik Unreal Engine 4 (używany w grach komputerowych), co dało niezwykły, jakościowy efekt. Dzięki technologii greenbox prelegenci ze wszystkich krajów mogli wystąpić na jednej wirtualnej scenie w czasie rzeczywistym.

Dla klasycznych prezentacji stworzona została ruchoma scena w kształcie kapsla Coca-Cola, do którego podpięte były silniki rakietowe symbolizujące dynamiczny wzrost firmy. Scena-kapsel wraz z prelegentami leciała przez świat, zatrzymując się w miejscach związanych z markami klienta.  Był to nietypowy i niespotykany dotąd sposób prezentowania danych sprzedażowych, który zachwycił odbiorców.

Podobają Ci się nasze rozwiązania i podejście do prowadzenia
 projektów? Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Iwoną:
+48 600 906 619, iwona.binkowska@allegro.com.pl